La data de 12 septembrie a.c., poliţiştii din cadrul Secţiei nr. 1 Poliţie Rurală Târgovişte au pus în aplicare un mandat de executare a unei pedepse privative de libertate emis pe numele unui bărbat de 62 de ani, din Doiceşti.
Cel în cauză a fost condamnat de către Judecătoria Pucioasa la 5 ani şi 2 de luni de închisoare pentru săvârşirea de infracţiuni la regimul rutier.














