Un bărbat de 36 ani a fost găsit mort, vineri, într-un autoturism parcat în fața blocului, din Microrioanul 6, din Târgoviște. Acesta a fost descoperit de către un vecin, care a și sunat la numărul unic de urgență 112.
La prima vedere, cadavrul nu a prezentat urme vizibile de violență. Victima a fost preluată de Serviciul de Medicină Legală pentru efectuarea necropsiei.
Polițiștii ajunși la fața locului au deschis dosar penal și au efectuat cercetări pentru a stabili cauzele decesului bărbatului.














