Administrația orașului Titu a profitat din plin, în această săptămână, pentru a executa lucrări edilitar-gospodărești.
Prin urmare au fost efectuate lucrări de cosire a ierbii, lucrări întreținere/vopsire mobilier stradal-foișoare, acțiuni periodice de curățenie pe toată raza orașului, udare spații verzi, curățare fântâni, plantare flori de sezon, măturarea automată/manuală a străzilor și a trotuarelor, amplasarea unor coșuri de gunoi acolo unde acestea erau necesare.

Sursă foto: Gazeta de Titu














