Luciana Cristea și Antonel Jîjîie, reconfirmați în funcțiile de vicepreședinți ai Consiliului Județean Dâmbovița

Publicitate

Cei doi vicepreședinți ai Consiliului Județean Dâmbovița sunt, în continuare, Luciana Cristea și Antonel Jîjîie, reconfirmați prin vot în ședința extraordinară a forului administrativ.

De altfel, în cadrul ședinței, președintele CJD, Corneliu Ștefan, le-a mulțumit celor doi vicepreședinți pentru activitatea depusă și buna colaborare din ultimii ani.

„Al treilea mandat de vicepreședinte al Consiliului Județean Dâmbovița! Îl încep cu sentimentul sincer al lucrului bine făcut! Mulțumesc tuturor pentru susținere!”, a transmis Luciana Cristea.

În Consiliul Județean, în acest mandat, PSD are o majoritate confortabilă 22 consilieri din 34, dar și președintele.

Publicitate

Dacă ţi-a plăcut articolul, dă-ne un LIKE!