Florin Salam este internat în spital din cauza infecției cu Covid-19! Lumea manelelor se cutremură de vești triste

Publicitate

Lumea muzicii de petrecere se cutremură cu încă o veste tristă, după ce ieri a fost anunțat decesul celebrului manelist Petrică Cercel. Florin Salam este internat în spital, după a fost testat pozitiv cu Coronavirus, scrie Realitatea.Net.

Vestea tristă a fost făcută publică de impresarul artistului, Dan Bursuc. De asemenea, Florin Salam nu s-a prezentat nici la parastasul primei sale soții, cu care are 2 copii, mai scrie sursa citată.

Virusul Covid-19 începe să facă ravagii în lumea manelelor, mai ales că pe tot parcursul verii artiștii au avut mai multe petreceri și evenimente la care au participat, fiind o posibilitatea destul de mare de infectare.

Publicitate

Dacă ţi-a plăcut articolul, dă-ne un LIKE!