Pepco angajează casier la Târgoviște. Se oferă la salariu atractiv, bonusuri motivante, bonuri de masă și alte beneficii

Publicitate

Pepco face angajări în această perioadă la Târgoviște. La punctul de lucru aflat, pe strada Tudor Vladimirescu, magazinul angajează casier.

Potrivit angajatorului, se oferă:

-pachet salarial atractiv;

-bonusuri motivante;

-bonuri de masă;

-discount de angajat de până la 25% la produsele Pepco;

-program de lucru flexibil;

-dezvoltare profesională și oportunități de promovare;

-suport din partea echipei prietenoase.

Printre atribuțiile tale:

-asigurarea unui nivel de satisfacție ridicată a serviciului către clienți;

-operarea casei de marcat, încasarea banilor și efectuarea tuturor rutinelor legate de numerar;

-recepția și descărcarea livrărilor;

-expunerea produselor respectând standardele de merchandising ale companiei.

Cerințe:

-studii medii (studiile comerciale reprezintă un avantaj);

-orientare spre client și rezolvarea problemelor;

-punctualitate și dorința de a lucra în echipă:

Se garantează:

-un contract de muncă;

-salariu avantajos la timp;

-primă pentru rezultate bune în vânzări;

-reducere pentru angajați de până la 25%;

-ore de lucru conform programului fix;

-posibilitatea de dezvoltare și de promovare;

Sprijinul unei echipe prietenoase.

Pentru mai multe informații puteți accesa link-ul:  https://www.ejobs.ro/user/locuri-de-munca/casier-targoviste-tudor-vladimirescu/1446852?fbclid=IwAR1CpzpElsb3I7IDdnK_FI3YfZGX7NjZ71zrCODVJ4cHJGh-9j-qBHLoJSk

Publicitate

Dacă ţi-a plăcut articolul, dă-ne un LIKE!