Miercuri, 18 decembrie 2024, începând cu ora 09.30, la Secția Multimedia-Internet a Bibliotecii Județene „I. H. Rădulescu” Dâmbovița se va desfășura atelierul de Crăciun „Bucuriile iernii la bibliotecă”.
La eveniment vor participa elevi de la Liceul de Arte „Bălașa Doamna” din Târgoviște, coordonați de prof. înv. Rodica Popescu.
Toți cei care vor participa vor putea asculta cele mai frumoase povești de iarnă, dar și colinde.















