Distracție pe gheață! Vineri, 19 noiembrie, se deschide patinoarul în aer liber Dâmbovița Mall

Publicitate

Începând de vineri, 19 noiembrie, se dă startul pe gheață la Dâmbovița Mall, din orașul Târgoviște. Așadar, central comercial te invită să te bucuri de magia iernii pe patinoarul din aer liber, amplasat în parcarea mall-ului.

Acesta va fi deschis zilnic, între orele 10.00 -21.00, pentru patinatorii de toate vârstele.

Așa că scoate patinele din debara, dacă le ai deja, sau închiriază-le la patinoar și dă-te pe gheață înainte, după sau chiar între două sesiuni de shopping!

Publicitate

Dacă ţi-a plăcut articolul, dă-ne un LIKE!