Un bărbat din Tețcoiu a fost condamnat la doi de închisoare pentru comiterea unor infracțiuni contra siguranței circulțaiei pe drumurile publice. Potrivit unui comunicat IPJ Dâmbovița, acesta a fost depus la penitenciarul Mărgineni.
“La data de 8 octombrie a.c., polițiștii din cadrul Secției nr. 9 Poliție Rurală Mătăsaru au pus în aplicare un mandat de executare a unei pedepse privative de libertate emis pe numele unui bărbat din localitatea Tețcoiu. Acesta a fost condamnat la executarea a doi de închisoare pentru comiterea unor infracțiuni contra siguranței circulației pe drumurile publice. Cel în cauză a fost depus în Penitenciarul Mărgineni”.














