Femeia din Ghinești dispărută la mijlocul săptămânii trecute a fost găsită de polițiști. Bătrâna în vârstă de 74 de ani a fost despistată de oamenii legii colindând prin București.
Femeia nu știa unde se află, iar polițiștii și-au dat seama de aceasta după semnalmente. La scurt timp după ce a fost găsită, polițiștii au anunțat familia ei că a fost depistată.
Se pare că bătrâna și-a pierdut memoria și nu a mai știut să se întoracă la domiciliu, după ce în București ajunsese cu trenul.














