Un accident grav a avut loc în această dimineață pe Autostrada București-Pitesti, la kilometrul 66, pe raza localității Uliești.
Trei persoane au fost rănite după ce un autoturism a fost aruncat în afara părții carosabile. Potrivit ISU Dâmbovița, victimele erau conștiente și nu a fost nevoie de descarcerare.
La fața locului au ajuns pompierii de la Detașamentul Găești, cu un ASAS și GI Vișina, cu o ambulanță.














