Medimfarm angajează în Târgovişte!

Publicitate

Medimfarm – Târgovişte angajează Farmacist

RESPONSABILITATI

  • Acorda asistenta farmaceutica conform procedurilor de operare in vigoare;
  • Elibereaza si recomanda produse medicamentoase;
  • Participa la receptia cantitativa si calitativa a produselor;
  • Participa la intocmirea judicioasa a comenzilor.

Cerinte
CANDIDATUL IDEAL

  • Studii de specialitate;
  • Certificat de membru in CFR;
  • Bune cunostinte de operare PC;
  • Abilitati de comunicare si lucru in echipa;
  • Orientare catre pacient / client.

Oferta
Compania ofera excelente posibilitati de dezvoltare a carierei profesionale, acces la programe de perfectionare profesionale, precum si un pachet salarial motivant (salariu de baza competitiv, bonusuri de instalare, stimulative si ocazionale, tichete de masa)

Descriere Companie
S.C. MEDIMFARM S.A. este o societate cu capital privat 100%, fondata in 1991 avand ca principale activitati:

  • comercializarea en-gros si en-detail de produse farmaceutice, parafarmaceutice si cosmetice;
  • aprovizionarea, depozitarea, conservarea, supravegherea si prognoza in domeniul medicamentelor si cosmeticelor;
  • distributia la nivel national prin retele specifice;
  • inregistrarea produselor farmaceutice si cosmetice;
  • promovarea noilor produse importate in regim de exclusivitate.

Sursa: medimfarm.ro

Publicitate

Dacă ţi-a plăcut articolul, dă-ne un LIKE!