TÂRGOVIŞTE: OŢELINOX face angajări. Se oferă salariu motivant

Publicitate

Candidatul ideal

  • Absolvent studii medii (profil tehnic);
  • Cunostinte PC nivel mediu;
  • Disponibilitate lucru in 3 schimburi;
  • Spirit de initiativa;
  • Lucru in echipa;
  • Responsabilitate si abilitati de comunicare.

Descrierea jobului

  • Operarea masinilor unelte semiautomate si automate;
  • Identificarea materialelor ce urmeaza a fi operate;
  • Gestionarea procesului de debitare material;
  • Manipularea sarcinilor in conditii de siguranta.

Descrierea companiei

Compania ofera:

  • Oportunitati de training si dezvoltare cariera;
  • Tehnologii si echipamente performante;
  • Pachet salarial motivant, cu multiple posibilitati de bonificatii.

OTELINOX S.A. Targoviste, www.otelinox.com, este producator de produse metalurgice , singurul producator de produse plate inoxidabile din centrul si estul Europei. Din 1997, pachetul majoritar de actiuni a fost achizitionat de Samsung Deutschland GmbH – filiala a grupului SAMSUNG CORPORATION. In prezent, Samsung Deutschland GmbH detine 94,26% din capital social al OTELINOX. Vino alaturi de noi! Ai sansa unei dezvoltari reale a carierei tale, intr-un mediu de lucru dinamic si modern, in care performanta este recunoscuta si recompensata!

Puteti aplica accesand link-ul https://www.ejobs.ro/user/locuri-de-munca/operatori-linii-productie–10-posturi-vacante/1022960

Publicitate

Dacă ţi-a plăcut articolul, dă-ne un LIKE!