TÂRGOVIŞTE: Eşti în căutarea unui loc de muncă? Regata angajează! Pachet salarial motivant

Publicitate

Compania Regata – unul dintre principalii importatori de gresie și faianță din România face angajări! În această perioadă compania cu sediul în Târgoviște caută analist vânzări.

Cerințe:

  • Studii medii/superioare;
  • Cunoștiințe MS Office (Word, Excel);
  • Excelente abilități de comunicare orală și scrisă;
  • Abilități de culegere, clasificare și interpretare a informațiilor;
  • Persoană responsabilă, cu capacitatea de a urmări și respecta termenele limită;
  • Capacitatea de organizare, planificare și prioritizare a sarcinilor, atenție la detalii;
  • Spirit de lucru în echipă.

Responsabilități:

  • Întocmește și transmite, fără a se limita la acestea:

*rapoarte referitoare la activitatea de vânzare;

*actualizare bază de date cu clienți noi;

*creare/modificare/actualizare liste de prețuri sistem;

*prelucrare și verificare calculații;

*informarea echipei de vânzări referitor la obiectivele/ proiectele lunii.

–  Rapoarte de activitate săptămânală

*situație facturi neîncasate și informarea reprezentanților cu privire la facturile neîncasate;

*diferite rapoarte solicitate de reprezentanții comerciali pentru clienți;

*contactează clienții pentru recuperarea soldurilor restante.

–  Informează clienții cu privire la ofertele în derulare

* Rezolvă problemele apărute în relația cu clienții în limitele de competențe acordate.

Beneficii:

  • Pachet salarial motivant;
  • Un loc de muncă sigur într-un ambient modern.

Cei care doresc să facă parte din echipa Regata pot trimite CV-ul aici:  https://www.regata.ro/trimite-cv.php

Dacă ţi-a plăcut articolul, dă-ne un LIKE!