Opsitar Internationale Transporte angajează şofer de TIR pentru Germania. Salariu 2200 euro net

Publicitate

Opsitar Internationale Transporte angajează şofer de TIR pentru Germania. Salariu 2200 euro net.

Candidatul ideal

Soferi profesionisti clasa CE pentru TIR in bransa Containere Maritime si prelata
Se lucreaza din porturile Antwerpen/Rotterdam- si toata Germania
Sediul firmei DUISBURG
Conditii: Experienta de minim 5 ani, vorbitori de limba engleza sau germana minim

Descrierea jobului

-Se incheie contract de munca german, asigurare medicala inclusa, pensie, cu posibilitatea de stabilire in Germania cu familia
-Se asigura cazare gratuita, gatit, masina de spalat rufe, e.t.c.
-Flota de masini Man si Scania toate noi, la 3 ani se schimba, dotate cu frigider, TomTom profesional pentru camioane, telefon de serviciu, etc.
Ne puteti contactati fie trimizand un CV fie sunand la tel 0049-203-9359708
Rugam seriozitate

Descrierea companiei

FIRMA GERMANA foarte serioasa, cu vechime de peste 25 ani

Poţi aplica la job aici: https://www.ejobs.ro/company/opsitar-internationale-transporte/295945

Dacă ţi-a plăcut articolul, dă-ne un LIKE!