Eşti în căutarea unui loc de muncă? Comteleprest Satelit Târgovişte face angajări

Publicitate

Comteleprest Satelit SRL dorește să-și mărească din nou echipa! De această dată posturile disponibile sunt:

  • Montator rețele de telecomunicații

Descrierea postului:

Se referă la instalarea, verificarea, înreținerea diferitelor tipuri de sisteme de telecomunicații și securitate: supraveghere video, antiefracție, incendiu, sonorizare, voce-date, control acces, etc.

Cerințe candidat:

  • Nu este necesară experiența similară în domeniu sau calificare;
  • Solicităm diplomă de Bacalaureat și prezentarea cazierului judiciar;
  • Singurul criteriu de departajare este seriozitatea față de un loc de muncă stabil, inițiativă, ambiție și dorința de muncă.

  • Vânzător magazin

Atribuții zilnice:

  • Relaționarea în spirit amabil și bine informat cu potențialii clienți;
  • Gestionarea comenzilor online;
  • Gestionarea magazinului virtual prin adăugarea produselor noi, promoții, oferte speciale, articole, etc;
  • Întocmirea corectă a documentelor fiscale necesare (facturi, chitanțe, bonuri fiscale, raportare zilnică);
  • Gestionarea corectă și atentă a sumelor de bani încasate și predarea acestora către responsabilul societății;
  • Învățarea permanentă de pe site-urile de specialitate partenere, din cataloagele de specialitate puse la dispoziție și în mod special de la colegii ingineri și tehnicieni;
  • Păstrarea curățeniei la locul de muncă.

Candidatul ideal:

Singurele criterii de departajare sunt dorința de a munci și de a se afirma în cadrul societății și dorința de a avea un loc de muncă stabil, pe termen lung.

Putem angaja personal fără calificare și fără experiență dacă dau dovadă de seriozitate față de acest loc de muncă și vom oferi mediul propice pentru a învăța și a se dezvolta în mediul în care activăm.

Cei care doresc să se alăture echipei Comteleprest Satelit SRL pot trimite CV-urile la adresa de mail: comteleprestcomenzi@gmail.com sau pot suna pentru mai multe detalii la numărul de telefon: 0757 038 484.

Dacă ţi-a plăcut articolul, dă-ne un LIKE!