DÂMBOVIŢA: Locuri de muncă la Compania de Apă

Publicitate

Anunt post vacant – ECONOMIST
COMPANIA DE APA TARGOVISTE-DAMBOVITA SA – Târgovişte
Candidatul ideal:
• studii superioare economice, absolvite cu diploma de licenta sau examen de diploma in domeniul financiar – contabil
• experienta in domeniu: minim 5 ani
• cunostinte operare PC, inclusiv software de contabilitate
• capacitate de prioritizare a sarcinilor si respectarea termenelor de predare
• capacitate de adaptare rapida la mediu dinamic
• persoana responsabila, organizata si atenta la detalii
Descrierea postului:
• operarea zilnica in baza de date a facturilor primite de la furnizori
• inregistrarea si evidenta contabila a furnizorilor
• intocmire ordine de plata pentru furnizori
• verificare balanta furnizorilor
In vederea inscrierii la concurs, candidatii vor depune la Serviciul Resurse Umane al S.C. Compania de Apa

Targoviste-Dambovita S.A., Bld. I.C. Bratianu nr.50, telefon 0245 614403, pana la data de 28.08.2017, orele 16:00, un dosar de inscriere cuprinzand urmatoarele documente:
• dosar cu sina;
• cerere de inscriere la concurs;
• copia actului de identitate;
• curriculum vitae;
• copii diplome de studii;
• copia carnetului de munca, sau, dupa caz, adeverinta care sa ateste vechimea in specialitate sau extras
REVISAL;
• adeverinta care sa ateste starea de sanatate corespunzatoare.
Copiile de pe actele prevazute se prezinta insotite de documentele originale pentru a fi certificate pentru  conformitatea cu originalul de catre secretarul comisiei de concurs din cadrul Biroului Resurse Umane sau in copii legalizate.

Vor fi acceptate numai dosarele care indeplinesc conditiile de mai sus.

Anunt 5 posturi vacante – INSTALATOR APA CANAL /INSTALATOR INSTALATII TEHNICO SANITARE SI DE GAZE

• Studii liceale de specialitate sau scoala profesionala de specialitate sau studii medii si certificat de calificare in meseria
de instalator apa canal/ instalator instalatii tehnico sanitare si de gaze
• Vechime in domeniu: Minim 2 ani
• Disponibilitate pentru program prelungit
• Lucru in conditii dificile (interventii retele, statii de apa)
• Receptivitate pentru rezolvarea interventiilor in afara orelor de program
• Abilitati de a lucra in echipa
• Executarea de interventii, reparatii la retele si bransamente de apa, retele de canalizare, identificare pierderi din camine
de apometre, montare/demontare/inlocuire apometre.

1. In vederea inscrierii la concurs, candidatii vor depune la Biroul Resurse Umane al S.C. Compania de Apa Targoviste-Dambovita SA, Bld. I.C. Bratianu nr.50, telefon 0245 614403, pana la data de 25.08.2017, orele 16:00, un

dosar de inscriere cuprinzand urmatoarele documente:
• copii diplome de studii, copii certificate calificare in domeniu;
• copia carnetului de munca, sau, dupa caz, adeverinta care sa ateste vechimea in domeniu sau extras REVISAL;
Copiile de pe actele prevazute se prezinta insotite de documentele originale pentru a fi certificate pentru conformitatea cu originalul de catre secretarul comisiei de concurs din cadrul Biroului Resurse Umane sau in copii legalizate.

Publicitate

Dacă ţi-a plăcut articolul, dă-ne un LIKE!