DÂMBOVIȚA: Ești bun în vânzări? Iată unde te poți angaja. Salariu atractiv, bonus în funcție de criteriile de performanță și posibilități de avansare

0
Publicitate

Anunț de angajare Nucet – Bunătăți Mănăstirești

Ne mărim echipa! Dacă vrei să faci parte din echipa noastră, nu ezita și aplică pentru posturile de AGENT VÂNZĂRI în București, Dâmbovița sau Prahova.

Descrierea postului:
– prezentarea și vânzarea lactatelor Nucet
– încasarea soldurilor clienților la termenele stabilite
– promovarea produselor și a imaginii firmei în piață
– dezvoltarea portofoliului de clienți și atragerea de clienți noi
– întocmirea și actualizarea fișei clientului
– acordarea de consultanță clienților cu privire la produsele comercializate
– respectarea normelor interne ale companiei
– raportarea activității conform normelor interne ale companiei

Candidatul ideal :
– studii medii sau superioare
– experiență relevantă în vânzări FMCG – food de minim 3 ani
– experiență în vânzarea de produse lactate reprezintă un avantaj
– buna cunoaștere a pieței de retail cât și Horeca
– serios și implicat

Oferta:
– mediu de lucru stimulativ cu posibilități reale de avansare
– salariu atractiv și bonus în funcție de criteriile de performanță
– mașină și telefon de serviciu

Trimite-ne CV-ul tău pe adresa: office@bunatatiamanastiresti.ro și te vom contacta!

Dacă ţi-a plăcut articolul, dă-ne un LIKE!

LASĂ-NE UN COMENTARIU

Scrie comentariul tău
Introdu numele